• Ďalší rozvoj cvičiska (napr. skvalitnenie výcviku vhodnými typmi výcvikových prekážok), môžete podporiť svojimi sponzorskými darmi, poukázanými na klubový účet v ČSOB - číslo: SK0775000000004008548685

  Ak budete súhlasiť, zverejníme vaše meno, alebo obchodný názov firmy s poďakovaním, na tomto mieste!

 • 17. septembra 2010

  Výbor Športového klubu policajnej kynológie vyslovuje verejné poďakovanie paniVladimíre Machálekovej z Bratislavy, ktorá dnes darovala nášmu klubu figurantské nohavice, vestu a plenty (úkryty pre figuranta), na nácvik obranných prác.

  *****

  Športový klub policajnej kynológie ďakuje všetkým našim kamarátom a priaznivcom kynológie ktorí nám v roku 2011 poslali 2% z daní.

  *****

  27. októbra 2011

  Výbor Športového klubu policajnej kynológie vyslovuje verejné poďakovanie Nadácii Tatra banky za peňažný dar, vďaka ktorému sme zorganizovali ukážky z kynológie pre MŠ Cabanova.

  *****
  Športový klub policajnej kynológie ďakuje všetkým našim kamarátom a priaznivcom kynológie ktorí nám v roku 2012 poslali 2% z daní.

  14. septembra 2012

  Výbor Športového klubu policajnej kynológie vyslovuje verejné poďakovanie Nadácii Tatra banky za peňažný dar, vďaka ktorému sme zorganizovali ukážky z kynológie pre Špeciálnu školu na Dolinského ulici.

  *****

  Športový klub policajnej kynológie ďakuje všetkým našim kamarátom a priaznivcom kynológie ktorí nám v roku 2013 poslali 2% z daní.

  3.10.2013

  Výbor Športového klubu policajnej kynológie vyslovuje verejné poďakovanie Nadácii Tatra banky za peňažný dar, vďaka ktorému sme zorganizovali ukážky z kynológie pre detičky.

  *****

  Športový klub policajnej kynológie ďakuje všetkým našim kamarátom a priaznivcom kynológie ktorí nám v roku 2014 poslali 2% z daní.

  *****

  30.9.2014

   

  Výbor Športového klubu policajnej kynológie vyslovuje verejné poďakovanie Nadácii Tatra banky za peňažný dar, vďaka ktorému sme zorganizovali ďalší ročník ukážok z kynológie pre detičky.

  *****

  Športový klub policajnej kynológie ďakuje všetkým našim kamarátom a priaznivcom kynológie ktorí nám v roku 2015 poslali 2% z daní.

  *****

  Športový klub policajnej kynológie ďakuje všetkým našim kamarátom a priaznivcom kynológie ktorí nám v roku 2016 poslali 2% z daní.

  *****

  Športový klub policajnej kynológie ďakuje všetkým našim kamarátom a priaznivcom kynológie ktorí nám v roku 2017 poslali 2% z daní.